Number of views
375589
375589
192
20

Zemplínska Šírava - leto

Hotel Granit***

Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***
Hotel Granit***

Hotel Granit***

Hotel Granit Zemplínska šírava sa nachádza v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, 13 km od mesta Michalovce. Vodná nádrž poskytuje vhodné podmienky pre celoročnú rekreáciu.
Price from : 19.00 €


 

 

Ubytovanie

IZBY

Ponúkame ubytovanie v izbách s balkónom, sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, chladničkou, rádiom a telefónom. 

POLOAPARTMÁN

Poloapartmán pozostáva z obývacej izby s balkónom, spálne a kúpeľne. Je vybavený televízorom, chladničkou, rádiom a telefónom. 

APARTMÁN

Apartmán pozostáva z obývacej izby s kuchynkou a balkónom, spálne a kúpelne. Je vybavený televízorom, chladničkou, rádiom a telefónom. 

VEĽKÝ APARTMÁN

Veľký apartmán pozostáva z 5 izieb - veľká spoločenská miestnosť, obývacia izba s televízorom, 3 dvojlôžkové spálne, 2 kúpeľne s WC, kuchynka s vybavením. K apartmánu patrí veľká terasa s výhľadom na pláž a záliv. 

BUNGALOV

V areáli hotela nájdete aj reprezentačný bungalov s veľkou spoločenskou miestnosťou a 2 x zrkadlovo rozloženými ubytovacími jednotkami. Jedna ubytovacia jednotka pozostáva z obývacej miestnosti s televízorom, rádiom a terasou s vyhliadkou na Zemplínsku šíravu, z jednej jednolôžkovej izby a jednej spálne s manželskými posteľami. Druhá jednotka pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb. Obidve ubytovacie jednotky sú vybavené samostatnými kúpeľňami a sociálnym zariadením. 

CHATKY

V areáli hotela sa nachádza 12 chatiek s terasou. Chatka pozostáva z jednej veľkej obývacej izby, jednej spálne, kuchynského kúta, sociálneho zariadenia a umývadla so sprchou. Chatky sú vybavené televízorom, chladničkou, rádiom a telefónom.

 

Služby

BAZÉN

Krytý bazén vhodný pre začiatočníkov aj pre skúsených plavcov. Je dlhý 25 m, hĺbka od 0,9 – do 1,70 m a teplota vody 28˚C. 

REHABILITAČNÉ STREDISKO

Doprajte si relax a Vaše zdravie sa Vám za to odvďačí. Poskytneme Vám klasickú masáž, parafínové a rašelinové zábaly, elektroliečbu, škótske streky, hydromasážny vírivý kúpeľ a môžete využiť aj fínsku saunu. 

ŠPORTOVISKÁ

Vonkajší areál ponúka antukové tenisové kurty, antukové nohejbalové a volejbalové ihriská, multifunkčné ihrisko, miniaturgolf. Hotel má vlastnú pláž s požičovňou člnov a športového materiálu. V hlavnej budove si môžete zahrať biliard, stolný tenis a stolný futbal. K dispozícii sú aj horské bicykle.